22.05.2024

Druhý květnový týden jsme odjeli s deváťáky na sportovní kurz do nedalekého kempu v Čížovkách. Počasí nám opravdu přálo, a tak jsme mohli podniknout všechny plánované aktivity. A těch čekalo na žáky opravdu dostatek. Soutěžili například ve fussvolejbalu, ringu či kan-jamu. Také si vyzkoušeli střelbu ze vzduchových zbraní, házení šipek na terč, minigolf či poznávání spolužáků v jejich raném dětství. Ve středu k nedalekému rybníku přijely kanoe, takže si užili i spoustu zábavy při plavbě. Díky počasí nikomu nevadilo, že se s lodí převrátil. Ve čtvrtek potom žáci podnikli výlet se svými třídními učitelkami k rybníku Branžež a na hrad Kost. Vše zakončil večerní táborák s opékáním buřtů. Věříme, že si všichni kurz užili a že se jim nechtělo vracet zpět do školy.