20.03.2023

Po zimní přestávce se o slovo znovu hlásí sportovní soutěže. A hned v prvním jarním týdnu se konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti. Nutno podotknout, že počasí vyšlo naprosto parádně. A tak se žáci z 10 škol mohli pustit do soutěžení v hodu medicinbalem, trojskoku snožmo, ve skákání přes švihadlo, klikách a běhu na 1000m nebo člunkovém běhu s driblinkem. Naši žáci se v opravdu silné konkurenci 200 závodníků rozhodně neztratili. Osmičlenné družstvo bojovalo až do konce o medailové pozice, bohužel nakonec skončilo těsně pod stupni vítězů na 4. místě. I ostatní žáci, kteří závodili ve svých věkových kategoriích, dávali do disciplín maximum. Nejúspěšnějšími jednotlivci byli Ema Nevosadová, která získala bronzovou medaili, a Martin Khol, který ve své kategorii nasbíral nejvíce bodů a odnesl si tak zlatou medaili pro vítěze! Vítězům samozřejmě gratulujeme, ale i ostatním děkujeme za pefektní reprezentaci naší školy! A že se všichni snažili na maximum si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.