logo
logo
16.05.2024

V úterý 14. 5. se na hřišti 6. ZŠ konalo okresní kolo atletického čtyřboje. V této týmové soutěži musí předvést žáci svoji všestrannost, protože narozdíl od Poháru rozhlasu, ve kterém jeden žák může závodit maximálně ve dvou disciplínách, musí všichni soutěžící projít čtyřmi. A to ve sprintu, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, nebo vysokém a hodu míčkem, či vrhu koulí.

Naši sportovci předváděli velice kvalitní výkony, především mladší žáci se činili nad očekávání. Dívky si odnesly bronzové medaile, chlapci dokonce stříbrné! Ve starších kategoriích jsme byli limitovaní tím, že se ho nemohli zúčastnit žáci 9. tříd, kteří si užívali na sportovním kurzu. Ale i přes tuto nevýhodu jsme obsadili v dívkách 3. místo, pouze starší chlapci skončili na 4. místě bez medailí.

Všechny žáky bychom chtěli pochválit za předvedené výkony a děkujme za reprezentaci naší školy!