• V oblasti preventivních opatření v boji proti drogám a jiným negativním jevům je zpracován minimální preventivní program.
  • V rámci programu nabízíme celou řadu zájmových aktivit a kroužků.
  • Seznam kroužků pro školní rok 2018/2019

Informace k zájmovým kroužkům

• Přehled kroužků je orientační, v případě velkého (malého) zájmu může dojít ke změnám.
  • Přihlašování zájemců proběhne na e-mailovou adresu vedoucího kroužku 5. 9. 2018 od 18 hodin do 6. 9. 2018 do 18 hodin. Přihláška je závazná na celý školní rok.
  • Při přihlašování je nutné uvést jméno - příjmení - třídu žáka.
  • Každý kroužek má omezenou kapacitu, proto bude rozhodovat čas přihlášení.
  • Ti, kteří nebudou zařazeni po naplnění kapacity kroužku, budou informováni vedoucím kroužku e-mailem.
  • Dne 12. 9. 2018 od 18hodin do 13. 9. 2018 do 18 hodin proběhne druhé kolo přihlašování do nenaplněných kroužků.
  • Informace o jednotlivých kroužcích budou uvedeny u přihlášených dětí prostřednictvím elektronické žákovské knížky.
  • Kroužky budou zahájeny od října 2018.

Platby kroužků