Třída 5.A

Teribear 2018

14.11.2018

Stalo se již tradicí, že se začátkem září naše třída zúčastňuje charitativní akce Běh s Teri bearem. Také v tomto školním roce jsme se vydali do lesoparku Štěpánka, kde jsme chůzí a během na vytyčeném okruhu pomohli získat prostředky pro několik dětských domovů. David z 5.A dokonce během dne naběhal a nachodil více než deset kilometrů a patřil mezi tři „nejpracovitější“ účastníky ve věku do 14 let z celé Mladé Boleslavi. Akce se opět velmi vydařila a odměnou našim žákům byl nejenom dobrý pocit z pomoci, ale také plyšový „jetík“. Za rok se těšíme opět na tuto akci, která rozhodně má smysl.

Národní divadlo

14.11.2018

V poslední říjnový den se žáci naší třídy vydali do Prahy, kde se zúčastnili prohlídky budovy Národního divadla. Celou historickou budovu prošli od sklepa až na střechu s úžasným výhledem na Hradčany a Vltavu. Po prohlídce naší „zlaté kapličky“ čekala na žáky procházka historickými částmi Prahy po nábřeží přes Karlův most na Malostranské náměstí a Nerudovo ulicí na Pražský hrad. Výlet se i díky nádhernému letnímu počasí velmi vydařil a žáci získali obrovské množství nových informací, které využijí ve vlastivědě.

Třída 5.B

Třída 5.C