Třída 1.A

Ahoj!

19.10.2021

Na stránkách 1.A vás vítají děti:

Vaneska   Šimon
 Kačenka   Matýsek
 Terezka   Míša
 Sofinka   Johy
 Vaneska  Luky
 Karlička   Kubík
 Viktorka   Sam
 Terezka  Pavlík
 Karolínka  Tom
 Ulianka    Mareček
 Eliška    Eliášek
   Adámek
   Pája

paní učitelka Vlaďka a paní vychovatelka Romana

Projektové vyučování

02.11.2021

Projektové vyučování - Ovoce a zelenina, to je zdravé, to je prima

Vánoční projekt

20.12.2021

Třída 1.B

Vítejte na stránkách třídy 1.B

20.09.2021

Je nás 22, z toho 13 chlapců a 9 dívek.

Naše paní učitelka je Mgr.Alena Kaupová a ve školní družině se o nás starají paní vychovatelky Romana Sabatová a Dagmar Voplakalová.

Perníková chaloupka

07.10.2021

Ve středu 29.9. jsme měli první projektový (hrací) den: PERNÍKOVÁ CHALOUPKA. Moc se nám to líbilo - podívejte se, jak jsme si pohádkový den užili.

Za zvířátky nejen do pohádky

07.10.2021

V průběhu celého školního roku budeme soutěžit o zvířátka v celoroční hře "Za zvířátky nejen do pohádky." Dnes jsme zahájili její 2. část - koza. Navlékali jsme pro ni korále z jeřabin i jiných podzimních plodů. Rodiče nám pomohli s domácí přípravou, za což jim moc děkujeme, a my jsme si to v hodině pracovních činností pěkně užili. Takhle se nám korále podařily.

OVOCE A ZELENINA, TO JE ZDRAVÉ, TO JE PRIMA

02.11.2021

V pondělí 25.10. jsme měli druhý projektový (hrací) den: "OVOCE A ZELENINA, TO JE ZDRAVÉ, TO JE PRIMA." Každý z nás přinesl dva druhy ovoce a dva druhy zeleniny, ze kterých jsme si udělali nádhernou výstavku. Tímto děkujeme našim rodičům za vzornou domácí přípravu.

O ovoci a zelenině jsme si hodně povídali, poznávali hmatem, čichem, modelovali, malovali...byl to super den. Ani se nám nechtělo věřit, že už je poledne a musíme končit. Mrkněte se na to, jak nám to šlo.

Projektové vyučování

08.12.2021

Na přelomu listopadu a prosince jsme měli další projektové vyučování - "NEŽ PŘIJDE MIKULÁŠ." Za pár dní nás Mikuláš s čertem a andělem opravdu navštívili - bylo to super překvapení.

Plavání

15.12.2021

26.11. jsme zahájili plavecký výcvik. Máme za sebou již tři lekce, během kterých jsme se toho už mnoho naučili. Podívejte se, jak nám to tentokrát šlo.

Vánoce jsou tady

20.12.2021
Vysvědčení

01.02.2022

Ani jsme se v novém roce nestihli rozkoukat a už je tu konec ledna, den našeho prvního vysvědčení. Paní učitelka pro nás připravila "hrací den" (projekt) - OPIČÁRNY MRŇOUSŮ. Bylo to fajn - pohádky, říkanky, písničky, výroba opiček.

A poslední vyučovací hodinu nás čekalo předávání pololetního vysvědčení.

KDYŽ ALENKA STŮNĚ

13.02.2022

Také v únoru nás čekal jeden hrací den, který nesl název: KDYŽ ALENKA STŮNĚ. Četli jsme pohádky, luštili křížovky, skládali obrázky, lepili i  malovali. A hlavně jsme pomohli Alence, aby se uzdravila. Podívejte, jak jsme byli šikovní.

Třída 1.C

Příprava do školy