Třída 4.A

Školní kolo v recitaci

26.02.2024

V soutěži naši třídu reprezentovali Péťa a Anežka.

Bruslení.

Výuka s Blue-Boty

Výroba soutěžního sněhuláka

Basketbal s panem trenérem Chodaničem

16.01.2024

Vystoupení na Novoročním setkání.

13.12.2023

Přírodověda - měření teploty a objemu

01.11.2023

Divadelní představení - Obušku, z pytle ven!

Fotogalerie>>

19.10.2023

Návštěva knihovny - Jak vzniká kniha

Dopravní hřiště - 18.9.2023

18.09.2023

Kolo pro život - 15.9.2023

Žáci sedmičky běhali s medvědem

18.09.2023

Na tradici charitativní akce Teribear v Mladé Boleslavi navázali i letos naši školáci. Zhruba devadesátka žáků třetích a čtvrtých tříd za necelé dvě hodiny svou chůzí a během nashromáždila téměř osm set kilometrů, za které partneři akce předají vybraným dětským domovům 16 tisíc korun. Ačkoli nejde o soutěž, je určitě potěšující, že mezi školami z Mladé Boleslavi byla sedmička třetí, přičemž se naši žáci „ošidili“ o devadesát kilometrů, když na trasu nastoupili deset metrů za elektronickým čidlem a první okruh jim nebyl zaznamenán. To ale nic nezměnilo na dobrém pocitu z odvedené práce. Všem chodcům a běžcům děkujeme a těšíme se na další pokračování.

Třída 4.B

Verše přinesly vítězství „béčku“

22.02.2024

Školní kolo tradiční recitační soutěže mezi žáky čtvrtých a pátých tříd tentokrát vyhrál Lukáš z našeho béčka. Měsíční příprava se rozhodně vyplatila a náš žák kromě pochvaly od hodnotící poroty, uznání spolužáků a drobných cen, získal právo reprezentovat školu v městském finále. A zatímco v básničce „volal z černého lesa“ s obavami, z recitačního klání odcházel s vítězným úsměvem. Gratulujeme a děkujeme za výbornou práci.

Pracovní vyučování
Valenýnské přání

Pracovní vyučování

Výzdoba chodby

30.01.2024

Ponožkový sněhuláček

09.12.2023

Pletení šály

Výzdoba školy - stromy, dýně
Pěstitelské práce  - pokojové květiny
Práce s přírodninami  - žaludy, javorový list

25.09.2023

Podzimní výzdoba

Sportování na Krásné louce

20.09.2023

Součástí doprovodné akce závodů Kolo pro život byly aktivity pro školáky. V areálu Krásné louky si děti měly možnost vyzkoušet několik aktivit. Na improvizovaném dopravním hřišti, které bylo zřízeno za podpory mladoboleslavské automobilky, si žáci zajezdili na kolech. V další části pak využili připravený sportovní areál. Příjemné sportovní dopoledne jsme pak doplnili přírodovědnou vycházkou podél Jizery přes Podlázky až na Radouč.

Žáci sedmičky běhali s medvědem

Třída 4.C

DIVADLO

08.11.2023

30. 10. jsme s dětmi navštívili Městské divadlo v Mladé Boleslavi, kde jsme zhlédli představení Obušku, z pytle ven!

PARKOUR

08.11.2023

Dne 9. 10. jsme pro děti zorganizovali workshop na parkour. Děti se zde seznamovaly se základními přeskoky a dopady.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

08.11.2023

Dne 15. 9. jsme se zúčastnili výuky na dopravním hřišti. Děti se zde teoreticky seznamovaly s pravidly silničního provozu. Následně si pravidla prakticky zkoušely na venkovním dopravním hřišti.

TERIBEAR

08.11.2023

Dne 13. 9. se třída 4. C zúčastnila charitativní akce Hýbejte se s Teribearem.

Třída 4.D

16.01.2024

Užili jsme si andělsko-čertovské dny, nadílku od Mikuláše a Vánoce.

16.01.2024

Byli jsme v knihovně. Zazpívali i na Dětské notě a poznali naše sousední státy.

16.01.2024

Navštívili jsme divadlo a oslavili HALLOWEEN.

31.10.2023

V září jsme oslavili Světový den gramotnosti, Mezinárodní den čokolády. Navštívili jsme dopravní hřiště a akci Kolo pro život (viz fotky).
Užili jsme si projektový den o Karlu Jaromíru Erbenovi a tématický den o sv. Václavovi.

31.10.2023

Již jsou z nás čtvrťáci - věřím, že si rok užijeme v pohodě a s úsměvem.
Pár počátešních - startovacích fotek

Dendrologická exkurze - Praha Průhonice

25.10.2023

V pondělí 23. října jsme si užili naši výhru. Po příjezdu na nás čekala paní lektorka, která pro děti měla připravený program "Potravní řetězce". Měli jsme celou zahradu pouze pro sebe, protože v pondělí je běžna zavřeno. Mohli jsme se tedy nerušeně věnovat programu. Nejprve jsme si o potravních řetězcích povídali a znázorňovali je. Následně jsme vyrazili do terénu a s kelímkovými lupami jsme hledali různé bezobratlé živočichy a snažili se zahlédnout i obratlovce. Během pauzy nás v kavárně čekala svačina v podobě obložených bagelů, domácí bábovky a domácího čaje. Program pokračoval v dubovém lesíku, kde si děti zahrály i několik her, které jim pomohly lépe si představit jak funguje potravní řetězec v přírodě.

<<fotogalerie>>