Třída 4.A

Ahoj!

02.10.2019

Otvíráme tyto stránky naší třídy první společnou fotkou z dopravního hřiště. Počasí nám přálo a doufáme, že na jaře obstojíme ve zkoušce pravidel silničního provozu a dostaneme průkaz cyklisty.

Bruslení

12.12.2019

Pilně trénujeme bruslení v malé hale na Zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

Třída 4.B

Vítejte na stránkách 4. B!

25.09.2019

Je nás 23 správných chlapců a děvčat.
Tonda * Honza * Jirka * Matyáš * David * Ondra P. * Radek * Jarda * Ondra T. * Jenda *  Petr

Vanesa * Aneta * Pavla * Eliška La. * Eliška Lí. * Nela * Nella * Adéla * Zuzana * Tereza * Veronika * Nikola

Máme rádi sportování, hry a soutěže. Nezkazíme žádnou legraci. Těšíme se na všechno, co nás ve čtvrté třídě čeká.

Dopravní výchova

25.09.2019

Ve středu 11. září jsme měli výuku dopravní výchovy. Na dopravním hřišti jsme si vyzkoušeli jízdu zručnosti i ježdění podle dopravních značek. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko, bylo to prima. Na jaře nás čeká druhá část výuky, kdy budeme usilovat o průkaz cyklisty.

Divadlo

25.09.2019

Ve čtvrtek 12. září jsme zhlédli v mladoboleslavském divadle úžasné představení Poslední trik Georgese Meliese. Viděli jsme spoustu kouzelnických triků, černé divadlo,stínové divadlo, jak se dělaly triky v počátcích filmu, vše ztvárněno pantomimicky. Byl to bezva zážitek, moc se nám to líbilo.

24.11.2019

V pondělí 11. listopadu jsme navštívili pobočku Knihovny města při ZŠ Pastelka. Paní knihovnice nás seznámila s fungováním knihovny, výpůjčním řádem, vysvětlila, jak probíhá proces vydání knihy. Ukázala nám spoustu zajímavých dětských knížek, představila nejznámější české ilustrátory. Nakonec jsme si zasoutěžili a ověřili tak získané znalosti.

Bruslení

Ve čtvrtek 28. 11. jsme měli první hodinu bruslení.

Karlín

12.12.2019

V úterý 10. 12. jsme navštívili Hudební divadlo Karlín, kde jsme zhlédli výpravný muzikál Královna Kapeska. Představení se nám moc líbilo - krásné kulisy, kostýmy, hudba i písničky.

Třída 4.C

Foto ke článku

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH 4.C!

Do naší skvělé party patří 10 chlapců, 13 dívek a paní učitelka Andrea Hornová.

FESTIVAL KULTUR

Na náš první výlet jsme se vydali pěšky do Kosmonos na FESTIVAL KULTUR!

TURNAJ V HÁZENÉ

Ve středu 6. listopadu jsme se zúčastnili turnaje v házené.

Třída 4.D

Ahoj!

12.11.2019

Vítejte u 4.D!

Jsme veselá parta – Kuba, Štěpa, Justýnka, Mára, Anička, Tom, Domča, Sofča, Terka, Anežka, Dan, Ála, Vojta, Terezka, David, Emča, Ondra, Týna, Jenda, Honzík a Natka.

I když je teprve listopad, hodně jsme toho zažili. Navštívili jsme divadelní představení a také dopravní hřiště, abychom se připravili na získání oprávnění malého cyklisty.

Vyučování

12.11.2019

Kromě češtiny a matematiky nás také baví tělocvik nebo výtvarná výchova. Takhle jsme zkoušeli namíchat nové barvy. Všechny nás to bavilo.

Trénujeme bruslení

23.12.2019

Třída 4.E

Vítejte  u  IV.E

Vítejte u IV.E

24.10.2019

Školní rok jsme zahájili kulturně. Navštívili jsme představení „Poslední trik Georgese Milése“. Bylo to úžasné představení plné kouzelnických triků, černého divadla a pantomimy.

Dopravní výchova

24.10.2019

Hned na úvod nového školního roku se děti vydaly na dopravní hřiště a prošly prvním nácvikem pro získání oprávnění malého cyklisty. Nejhorší nebyly dopravní značky ani křižovatky, ale jízda zručnosti. Naštěstí všichni přežili ve zdraví, ale za pár minut nácviku by to jistě stálo.

BRUSLENÍ

12.12.2019

V listopadu jsme vyrazili na první letošní bruslení. Škoda, že nás jela jenom hrstka.

KRÁLOVNA  KAPESKA

KRÁLOVNA KAPESKA

12.12.2019

V prosinci jsme navštívili muzikálovou show KRÁLOVNA KAPESKA v Hudebním divadle v Karlíně. V souboji tří království se zlem nakonec všechno skončilo tak, jak ve správné pohádce má. Dobrodružství byla i zpáteční cesta z Prahy, kdy se rozbil autobus, a děti si musely počkat na náhradní. I tato příhoda skončila dobře a děti se vrátily sice se zpožděním, ale v pořádku domů.