logo
logo
29.04.2019

Žáci sedmé základní školy ovládli v poslední dubnový pátek okresní kolo Štafetového poháru. Na stadionu Jana Železného v Mladé Boleslavi nedali letos žádné štafetě ze sedmi škol šanci a vybojovali zlaté medaile ve všech třech kategoriích. Sedmička navázala na předloňské prvenství a opět si zajistila postup do krajského finále. Tam reprezentaci této školy doprovodí tým 6. ZŠ...
O prvenství mezi staršími žáky ve štafetě na 8x 100 metrů se postarali Milan Roller, Tereza Zvěřinová, Lukáš Urban, Eliška Komanická, Michaela Sekerová, Šárka Fiedlerová, Petr Kaulfus, a David Karan. Kategorii mladšího žactva ve štafetě 8x 100 metrů ovládla osmička ve složení Štěpán Hradec, Petr Vodháněl, Antonín Jelínek, David Zouhar, Pavlína Kolajtová, Sabina Křovinová, Sofie Hájková a Gita Gruszová. 
„A“ družstvo ovládlo také prestižní štafetu na 8x 200 metrů, čímž běžci sedmičky dokonale rozdrtili svou okresní konkurenci. Příprava na krajské finále bude opět velmi krátká, protože to je na programu v Čáslavi již 15. května. Běžci ze sedmé základní školy se opět pokusí nejtěžší poslední krůček k postupu do celostátního finále zvládnout. 
Obrovský dík za dokonalou přípravu štafet patří školní „trenérce“ Jitce Hrnčířové, která jednoznačně již několik let stojí za výbornými výkony štafet ze sedmičky.