logo
logo
31.01.2019

Ve čtvrtek 10. ledna proběhlo na „Sedmičce“ ve svátečně vyzdobené tělocvičně Novoroční setkání žáků, rodičů i pedagogů. 

Děti a pedagogové připravili téměř hodinu trvající program, v němž bylo možné zhlédnout dvě divadelní představení, poslechnout si školní sbor Hlásek, nechat se unášet okouzlujícím zvukem flétniček, a dokonce ohromeně sledovat taneční sestavu.

Tento rozmanitý program odstartovala adaptace cimrmanovské hry „Vyšetřování ztráty třídní knihy“ v podání žaček osmých a devátých tříd. Třídní kniha se sice neobjevila, ale úsměvy na tvářích publika během legendárních hlášek rozhodně nechyběly. Na toto vystoupení navázali naši nejmladší žáci, tedy prvňáčci, kteří svými flétničkami rozněžnili srdce nejednoho posluchače. Poté se opět jeviště proměnilo v divadelní scénu, tentokrát se na něm představili žáci 3.A. Klasická pohádka O Červené Karkulce se v jejich podání proměnila v nezapomenutelný zážitek, při kterém diváci propukali v hlasitý smích. Druhou polovinu programu odstartovala ve velmi svižném tempu aerobická sestava Natálie Drahotové z 8.A. Všechny svým vystoupením dokonale ohromila. Na rozloučenou nám zazpíval pěvecký sbor Hlásek pod vedením Markéty Šnajdrové. 

Velký dík za příjemně strávené chvíle patří nejenom účinkujícím a učitelům, ale také Adolfu Langhansovi, který celý program výborně technicky zajistil a ozvučil.

Všichni se těšíme, že se za rok opět sejdeme.

Fotogalerie