logo
logo
11.02.2020

Informace pro účastníky lyžařského zájezdu do Kitzbühelu 17. – 21. 2. 2020

Bus odjíždí dne 17. 2. 2020: v 5.00 hod z Boleslavi od Sparingu. Dostavte se, prosíme, cca. 30 minut před výše uvedeným odjezdem autobusu, tedy ve 4,30 h, aby byl dostatek času naložit Vaše zavazadla a lyže.

Trasa a program zájezdu

pondělí: Naložení zavazadel a odjezd z Boleslavi. Pojedeme přes Prahu a České Budějovice do Rakouska: Dále přes Linec a Salzburk budeme pokračovat do Kaprunu. Odpolední relax v Tauern Spa Water Worldu. Každý přinese do pátku 14.2.  11 Euro na vstup. Po cca. 3 hodinách pobytu přejezd do  Stuhlfeldenu. V podvečer ubytování a večeře.

úterý až čtvrtek: Po snídani se vydáme za celodenním lyžováním, po návratu na ubytování večeře

pátek: Sbalíme si všechny naše věci a po snídani se vydáme za celodenním lyžováním. Odpoledne budeme odjíždět zpět do ČR, předpokládaný návrat kolem půlnoci. Pochopitelně vše záleží na dopravě.

Ubytování:

Je zajištěno v Jugendgästehausu ve Stuhlfeldenu ve vícelůžkových pokojích, sociální zařízení na patře. V přízemí jídelna, společenská místnost s TV, v suterénu lyžárna a sušárna lyžařské obuvi. K dispozici stolní tenis pálky a míček vlastní s sebou.

Stravování:

Polopenze – začíná se večeří, končí snídaní. Snídaně: formou švédských stolů většinou zbývá jídlo i na svačinu. Čaj – možnost vzít si ráno s sebou do termosky. Večeře: polévka, hlavní jídlo, čaj. Obědvat budeme na sjezdovce, cena jídel se pohybuje kolem 8 až 16 euro. Svačinu pití lze mít v autobuse, který je nám k dispozici.

Pojištění

Pojištní léčebných výloh je zajištěno u společnosti AXA, typ komfort. Podmínkou je pohyb na vyznačených sjezdových tratích. Kartičky obdržíte po příjezdu do Rakouska.

Lyžování

Lyžařská oblast Kitzbühel arena viz. www.kitzski.at

Co si vzít s sebou?

Platný cestovní pas, případně občanský průkaz, kartičku české zdravotní pojišťovny a bezinfekčnost. Bezinfekčnost stáhnete na stránkách školy a vyplníte s datem odjezdu (17.2.2020) Vše mějte připravené !!! vybereme v autobuse před odjezdem !!!

Dále vezměte povlečení! ne spacák!, domácí obuv! potřeby na lyžování či snowboarding, lyžařskou helmu, opalovací krém s  dostatečně vysokým  faktorem, sluneční a lyžařské brýle, fotoaparát, léky osobní potřeby a dobrou náladu.