11.04.2019

Druhá středa v měsíci dubnu byla na naší škole ve znamení sportu.Žáci z 1. - 5. ročníků soutěžili ve školním kole Čokoládové tretry a to  v běhu na 100 m, 200 m a 300 m. V každé kategorii postoupili tři nejlepší chlapci a tři nejlepší děvčata.Celkem tedy 18 žáků z naší školy se zúčastní čtvrtfinále, které se bude konat v měsíci květnu na atletickém stadionu v Kladně. Všem našim reprezentantům budeme držet palce a tajným přáním by byl postup do Ostravy, kde by si mohli naši borci zazávodit po boku nejlepších atletů světa.

Naši reprezentanti: Štípek Jonáš, Klička Albert Kristián, Kotana Adam, Kohoutová Klára, Svobodová Alena, Bartošová Bára, Zouhar David, Hradec Štěpán, Majer Pavel, Kolajtová Pavlína, Hájková Sofie, Orlayová Aneta, Kaulfus Petr, Roller Milan, Urban Lukáš, Komanická Eliška, Zvěřinová Tereza, Sekerová Michaela.