I když byl tento měsíc díky jarním prázdninám kratší, na počtu akcí to nebylo znát.

20.2. projektový den: "Když Alenka stůně". (1. A, 1. B)
24.2. projektový den: "Když Alenka stůně" (1. C)
25 2. třídní kolo pěvecké soutěže
28.2. školní kolo pěvecké soutěže

2.ročníky
Po jarních prázdninách nás přivítala pohádka O Otesánkovi. Nejen, že jsme si v projektovém vyučování povídali o zdravé stravě, ale dokonce jsme si upekli i vlastní pečivo.
V recitační soutěži 2. a 3. ročníků vyhrála D. Babáková z 2.A a bude naši školu reprezentovat v pokračující soutěži.
V EKO projektu jsme se seznámili  nejen s koloběhem vody, ale také jak s vodou šetřit.

3.ročníky
Exkurze IQ Landia Liberec – science show vlastnosti látek
Divadelní představení v DK – Strašidelná škola
Školní kolo v recitaci 2. a 3. tříd – Eliška Chodaničová 3.C – 2.místo David Zouhar 3.D – 3.místo
Basketbalový turnaj boleslavských škol – naši školu reprezentovala třída 3. B   žáci vybojovali 3.místo
Projektové vyučování – klokan
Školní EKO projekt – příběh kapky vody

4.ročníky
Po jarních prázdninách jsme zahájili aktivně druhé pololetí.
12.2. proběhlo soutěžní kolo recitace mezi vybranými žáky 4. a 5. ročníků a dopoledne velmi zajímavé a zábavné setkání s autory dopravního pořadu Bezpečný pátek, vytvořeným nadačním fondem ŠKODA AUTO.
18. a 19.2. třídy IV.C,D,A zhlédli divadelní představení STRAŠIDELNÁ ŠKOLA.
IV.B,C,E čekalo ještě jedno divadelní představení , tentokrát v angličtině -RABBIT BOLD.
IV.B se probojovala do basketbalového turnaje škol Mladé Boleslavi a skončila na krásném pátém místě.
IV.A si to rozdala mezi sebou v bowlingovém turnaji.
Všechny třídy se zúčastnily druhé části školního EKOPROJEKTU na téma voda.
IV.B,E pokračovaly v projektovém vyučování a prošly si Starými pověstmi českými s jejich hrdiny.

5.ročníky
12.2. proběhlo školní kolo recitační soutěže 4. - 5.ročníků.
18.2. navštívili žáci 5.C a 5.E divadelní představení Strašidelná škola.
27.2. třídy 5.A, C, D zhlédli anglické divadelní představení Bold Rabbit.
27.2. se vybraní žáci 4. a 5. ročníků zúčastnili okresního kola florbalového turnaje smíšených družstev a umístili se v něm na 4.místě.

II.stupeň
Ve středu 12. 2. proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže v anglické konverzaci. Účast žáků ze škol okresu Mladá Boleslav byla vysoká, celkem 78 žáků. Soutěžilo se v kategoriích pro mladší žáky ze šestých a sedmých tříd a starší žáky z osmých a devátých tříd základních škol a gymnázií. V mladší kategorii se na velmi pěkném 6. místě umístil Adam Pekař ze 7. A  a na 14. místě Filip Soukup ze 7. B. Velmi úspěšní byli naši žáci v kategorii starších žáků. Obsadili první dvě místa. Jejich výkony byly velice vyrovnané. Nakonec porota dala na 1. místo Alenu Blažkovou z 9. B, která tak postoupila do krajského kola, jež se bude konat 24. 3. v Kladně. Na 2. místě skončil Robin Pelc z 9. A. Všichni soutěžící podali skvělé výkony, a výborně  tak reprezentovali naši školu.

6.ročníky
20.2. – exkurze tříd 6.A, B do Muzea Policie České republiky v Praze

7.ročníky
17. – 21. 2. 2020 -  lyžařský kurz v oblasti Kitzbühel pro vybrané žáky sedmých tříd doplněné několika žáky ze zbývajících ročníků

8. a 9.ročníky
26.2. – chlapci z 9.ročníků reprezentovali naši školu v okresním kole v basketbalu, kde obsadili krásné 2. místo
27.2. – dívky z 8. a 9. tříd vyhrály okresní kolo v basketbalu a postoupily do kola krajského
Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Ve všech ročnících proběhla třídní kola recitační soutěže.