Adresa
Václavkova 1082
Mladá Boleslav
Sekretariát
+420 326 733 971

Učitelský sbor

Ve škol. roce 2017 / 2018 škola sdružuje:

  • Základní školu - 1.stupeň 22 tříd , 2.stupeň 13 tříd
  • Školní družinu - 7 oddělení / 210 dětí

Vedení školy

Ředitelka školy:

Ing. Milada Mizerová

MiladaMizerova@seznam.cz

Zástupce ředitele: 1. stupeň Mgr. Jindřiška Nováková
jindriskanovakova@seznam.cz
2. stupeň Mgr. Lukáš Zahrada
luk.zahry@centrum.cz

Pedagogičtí pracovníci

Výchovní poradci 1. stupeň Mgr. Dana Šilhánová

Konzul. hod: úterý 7.00 - 7.45, 13.00 - 14.00

Tel: 326210946

2. stupeň Ing. Milada Mizerová
Metodik primární prevence
Mgr. Kateřina Smrčková
smrckova.k@seznam.cz

Mgr. Vladimíra Marušková

Vladimira.Maruskova@seznam.cz

Seznam pedagogů

1. stupeň třídní učitelé

1.A Mgr.Eva Vyskočilová eva.vyskocilskola7@seznam.cz
1.B Mgr. Alena Kaupová alena.kaupova@seznam.cz
1.C Mgr. Vladimíra Marušková Vladimira.Maruskova@seznam.cz
1.D Mgr. Eva Kazíková KAZIKOVA.E@seznam.cz
2.A Mgr. Dagmar Šimonová  simonova.d@seznam.cz
2.B Mgr. Martina Abrahamová 7zs1b@seznam.cz
2.C Mgr. Dana Šilhánová d.silhanova@centrum.cz
2.D Mgr. Hana Šimáňová HANICKA.SIMANOVA@seznam.cz
2.E Mgr. Marcela Prieložná mptridni@seznam.cz
3.A Mgr. Veronika Zapletalová Wverda@seznam.cz
3.B Mgr. Jiří Ubral jubral@seznam.cz
3.C Mgr. Vlastimil Michalec v.michalec@seznam.cz
3.D Mgr. Milena Dlasková miladlaskova@seznam.cz
3.E Mgr.Alena Tyrychtrová alena.tyrychtrova@seznam.cz
4.A Bc. Ladislav Mareš karatemb@seznam.cz
4.B Mgr. Lenka Antonínová Lenka.Ant@seznam.cz
4.C Lenka Pánková, Dis. lenulka.pankova@seznam.cz
4.D Mgr. Ilona Šírová ilona.sirova@centrum.cz
5.A Mgr. Soňa Šebestová sebeso@seznam.cz
5.B Mgr. Alena Čermáková al.cermakova@seznam.cz
5.C Mgr. Marcela Říhová marc1rih@seznam.cz
5.D Mgr. Miroslava Tomašovová m.tomasovova@centrum.cz

2. stupeň třídní učitelé

6.A Mgr.Kobrová Zuzana kobrova.zuzka@gmail.com
6.B Mgr. Jaroslava Mičíková jar.micikova@seznam.cz
6.C Mgr.Kozderková Petra petra.kozderkova@seznam.cz
6.D Mgr. Eva Tobolková eva.tobolkova@email.cz
7.A Mgr. Helena Kotanová pipkova.h@seznam.cz
7.B Mgr. Kateřina Smrčková smrckova.k@seznam.cz
7.C Mgr. Lucie Pokorná Pokoluca@seznam.cz
7.D Bc. Lenka Nýdrlová nydrlova.l@seznam.cz
8.A Mgr. Ivana Kolářová kolarov.i@seznam.cz
8.B Mgr. Martin Michalec Martin5Michalec@seznam.cz
9.A Bc. Adéla Zítková ada.zitkova@seznam.cz
9.B Paed Dr. Vladislav Lada zs7mb@zs7mb.cz
9.C Mgr. Lukáš Zahrada luk.zahry@centrum.cz

1. stupeň netřídní učitel é

  Mgr. Pavlína Kovářová  pavla.kov@post.cz
  Mgr. Anna Vlasáková anvlas@seznam.cz

2. stupeň netřídní učitelé

  Mgr. Renata Holanová

ren.hol@seznam.cz

  Mgr. Pavla Sobotková Pavla.Sobotkova@seznam.cz
  Renata Macháčková renatamach1@seznam.cz
  Ladislava Šemberová Semberova.L@centrum.cz
  Mgr. Lenka Brynychová  lenkahom@seznam.cz
  Mgr.Jiřina Vaňková jirinavankovauc@seznam.cz
  Ing. Petra Sadílková xmackova@seznam.cz
  Mizerová Milada Milca.mizerova@seznam.cz
  Mgr. Veronika Řeháková veroniga@seznam.cz

Asistent pedagoga

  Marie Fantová  

Vychovatelky školní družiny

Vedoucí vychov.: Jitka Hrnčířová jhrncirova@seznam.cz
ŠD1 Markéta Šnajdrová SnajdrovaM@seznam.cz
ŠD2 Jitka Hrnčířová jhrncirova@seznam.cz
ŠD3 Romana Sabatová r.sabatova@centrum.cz
ŠD4 Dagmar Voplakalová d.voplakalova@gmail.com
ŠD5 Mizerová Milada Milca.mizerova@seznam.cz
ŠD6 Miluše Ernestová MILUSKA.ERNESTOVA@centrum.cz
ŠD7 Bartoňová Renata Bartonova.renata@seznam.cz

 

Elektronická žákovská knížka
Aktuální projekty
NOC S ANDERSENEM
více
"Skřivánek"
více


Cyklovlek BIKELINER®