Adresa
Václavkova 1082
Mladá Boleslav
Sekretariát
+420 326 733 971

Čertoviny 2017

  • Čertovské hrátky a pekelné soutěže, do kterých se zapojily desítky dětí ze sedmé základní školy, ovládly v pátek tamní tělocvičnu. Na dvě stovky školáků ze sedmi oddělení  tamní školní družiny bojovalo ve sbírání uhlíků, nošení hříšníka v pytli i dalších soutěžích. Do sportovních disciplín se zapojili i rodiče a celkový počet účastníků tradičních čertovin převýšil čtyři stovky. 
  • Malí čertíci byli rozřazeni do pěti družstev a místo barevných dresů se lišili barvami „čertích ocásků“. Z vítězství se radoval tým s hnědými ocásky. Jeho členové obdrželi zlaté medaile a „cenných kovů“, byť v čertovské, papírové podobě, se dočkali i stříbrní a bronzoví. Nikdo neodešel s prázdnou a dukát pro štěstí dostali i rodiče, kteří se aktivně zapojili do zápolení. 
  • Všichni si na závěr zazpívali písničku „Prosinec“ a dočkali se přání příjemného prožití Vánoc od samotné Luciferky. Nakonec vůbec nebylo důležité, kdo obsadil medailové příčky, protože zvítězila radost dětí z příjemně prožitého odpoledne s rodiči a blízkými. 

 

Pozn.Foto Jiří Mladý

http://www.zs7mb.cz/fotogalerie/certoviny_2017
 
Elektronická žákovská knížka
Aktuální projekty
"Miniolympiáda" druhých ročníků
více
Sedmička ovládla atletický víceboj na domácím hřišti
více


Cyklovlek BIKELINER®